Ātrie kredīti internetā – izvēlies piemērotāko!

Pieaugot mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un nozīmei cilvēku dzīvē, arī ātrie kredīti internetā nav nekas neparasts – to sniegtās iespējas  novērtē arvien vairāk cilvēku. Ātrais kredīts var būt noderīgs dažādu situāciju risināšanai, turklāt tas pieejams bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas – atliek tikai izvēlēties piemērotāko variantu. Kredītņēmēju ērtībām pieejami dažādi aizdevumu veidi. Vai vēlies uzzināt, kādas ir populārākās aizņemšanās iespējas un kā orientēties plašajā piedāvājumā? Tad lasi tālāk!

Īstermiņa ātrie kredīti

Populārākais aizdevuma veids ir īstermiņa kredīti. Tie parasti tiek izsniegti uz 30 dienām, tādēļ arī pieejamās summas ir salīdzinoši nelielas – līdz dažiem simtiem eiro. Šādi atriekrediti visbiežāk tiek izmantoti neplānotu tēriņu segšanai, piemēram, ja mazliet pietrūkst līdz algas dienai.

Patēriņa kredīti

Lielāku plānu īstenošanai noderīgs var būt atraiskredits uz ilgāku laika posmu. Patēriņa kredīti ļauj aizņemties līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro, atmaksu veicot dažu mēnešu vai gadu laikā. Turklāt – arī šādi atriekrediti interneta tiek izsniegti bez ķīlas un galvojuma.

Kredītlīnija

Arvien populārāka kļūst arī kredītlīnija, kas ļauj aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros. Ņemot vērā, ka noteiktā kredītlimita ietvaros iespējams aizņemties tik reižu, cik nepieciešams, šis aizdevuma veids var noderēt dažādās situācijās – gan maziem tēriņiem, gan lielāku ieceru īstenošanai. Kredītlīnijas atmaksas termiņš atkarīgs no izmantotās naudas summas un ikmēneša maksājuma apmēra – izmantoto summu var atmaksāt ik mēnesi sedzot vismaz minimālo maksājumu vai arī visu uzreiz. Kredītlīnija var kalpot arī kā drošības spilvens neparedzētām situācijām nākotnē, jo kredītlimita ietvaros jaunu naudas summu var izņemt pat tad, ja iepriekšējā vēl nav pilnībā atmaksāta.

Ko ņemt vērā, izvēloties aizdevumu?

Tas, kuru no kredīta veidiem izvēlēties, atkarīgs no nepieciešamās naudas summas, vēlamā atmaksas termiņa un citām niansēm. Taču, ņemot vērā, ka pie dažādiem aizdevējiem pieejami atšķirīgi kredītu veidi, vērts veltīt laiku tam, lai salīdzinātu un izvērtētu vairākas iespējas. Uzmanību vajadzētu pievērst ne tikai pieejamām naudas summām un atmaksas termiņiem, bet arī procentu likmēm un aizņemšanās noteikumiem:

  • Iepazīsties ar procentu likmēm un uzzini, cik izmaksās noformētais kredīts. Dažādi aizdevēji nosaka atšķirīgas procentu likmes, tāpat dažkārt arī pieejamas ātrie kredīti akcijas, kas ļauj samazināt kopējās aizdevuma izmaksas;
  • Ja plāno noformēt aizdevumu uz ilgāku laika posmu, iepazīsties ar informāciju par plānoto ikmēneša maksājumu, lai to samērotu ar savām finansiālām iespējām;
  • Novērtē savu atbilstību aizdevēja izvirzītajām prasībām – gan vecuma ierobežojumam, gan citiem noteikumiem

Noteikti izlasi arī citu kredītņēmēju atsauksmes, jo arī reāla pieredze ļauj izdarīt piemērotāko izvēli.

Ja atbilsti visiem nosacījumiem, reģistrējies izvēlētā aizdevēja interneta vietnē un seko tālākajām norādēm. Pirms tam gan neaizmirsti iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem.

KreditsPlus piedāvājums

Ņemot vērā, ka ātrie aizdevumi kalpo dažādiem mērķiem, KreditsPlus piedāvājumā ir kredītlīnija, ko var pielāgot dažādiem dzīves gadījumiem. Maksimālais pieejamais kredītlimits ir 2000 eiro, tādēļ šis atrskredits var tikt lietots gan nelielu tēriņu segšanai, gan vērienīgāku plānu īstenošanai. Noteiktā kredītlimita ietvaros iespējams aizņemties tik reižu, cik nepieciešams, maksājumus veicot tikai par izmantoto aizdevuma summu. Aizdevuma atmaksas termiņš atkarīgs no tā, kāda naudas summa ir izmantota un cik lieli ir ikmēneša maksājumi.

KreditsPlus aizdevums pieejams Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 65 gadiem ar stabiliem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Ja esi izvērtējis kredīta nepieciešamību un savas iespējas:

  • Izvēlies piemērotāko kredītlimita apmēru;
  • Reģistrējies mājaslapā, norādot visu prasīto informāciju;
  • Pabeidz reģistrāciju, uz norādīto kontu pārskaitot 0,01 eiro;
  • Gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu

Pēc kredītlimita apstiprināšanas jāveic vajadzīgās  kredīta summas pieprasījums – to iespējams izdarīt reģistrācijas laikā izveidotajā lietotāja profilā.

Atbildīga aizņemšanās – svarīgs aspekts ikvienam

Neatkarīgi no tā, kāda veida ātrais kredīts internetā ir saistošs, jāatceras, ka tas paredzēts personām ar atbilstošu maksātspēju. Pirms aizdevuma noformēšanas, kredītņēmējam ir jāizvērtē savas iespējas veikt savlaicīgu kredīta atmaksu.

Ātri kredīti var noderēt dažādās situācijās, īpaši, ja naudas līdzekļi nepieciešami steidzami. Taču, lai tie neradītu jaunas problēmas, svarīgi ņemt vērā atbildīgas aizņemšanās pamatprincipus:

  • Izvērtēt kredīta nepieciešamību – ātrie kredīti ir paredzēti apdomātu un svarīgu tēriņu segšanai, nevis impulsīviem, nepārdomātiem izdevumiem;
  • Apdomāt savu maksātspēju – kreditiatrie var būt parocīgi tikai personām ar stabiliem un pietiekamiem ienākumiem;
  • Samērot savus ienākumus ar izdevumiem – vērtējot savu maksātspēju, uzmanība jāpievērš ne tikai plānotajiem ienākumiem, bet arī izdevumiem. Jāņem vērā arī citas kredītsaistības  - kopējo kredītmaksājumu apmēram nevajadzētu pārsniegt 25 – 30% no ikmēneša ienākumiem. Pretējā gadījumā tas var negatīvi ietekmēt finansiālo stabilitāti.

Kredītu veidi ir dažādi, taču aizņemšanās nosacījumi ir vienādi visiem – pirms aizdevuma noformēšanas izvērtē visus riskus un iespējas atmaksāt kredītu līgumā noteiktajā laikā!