SMS kredīts – viens no ātro kredītu veidiem

Viena no ātro kredītu būtiskākajām priekšrocībām ir to salīdzinoši ātrā un ērtā noformēšana. Tam nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un dažas minūtes laika. Taču ir  kāds kredītu veids, kā noformēšana prasa vēl mazāk laika – tas ir SMS kredits. Tā ir iespēja aizdevumam pieteikties, izmantojot tikai mobilo telefonu. Jāpiebilst gan, ka ātrais SMS kredīts parasti pieejams tikai sākot no otrās aizņemšanās reizes. Tas nozīmē, ka vispirms tik un tā jāveic reģistrācija izvēlētā aizdevēja mājas lapā.

Smskredit sniedz iespēju aizņemties pat tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, piemēram, brīvdienu laikā, jo tam var pieteikties ar mobilā telefona starpniecību. Tas ir salīdzinoši ērti un ātri, jo uz norādīto telefona numuru jānosūta tikai viena īsziņa.

Kā izvēlēties piemērotāko kredītu?

SMS krediti Latvija ir visai populārs risinājums – tie ir vairāku aizdevēju piedāvājumā. Ja zini, ka SMS atraiskredits Tev nākotnē varētu būt noderīgs, pārliecinies, ka izvēlētais aizdevējs šādu iespēju piedāvā. Protams, izvēloties aizdevumu, svarīgi ir vēl arī citi faktori, piemēram, pieejamās aizdevuma summas, atmaksas termiņi, procentu likmes, aizņemšanās nosacījumi, kredītdevēja reputācija. Velti laiku tam, lai izvērtētu un salīdzinātu vairākas iespējas un izvēlētos piemērotāko risinājumu tieši konkrētajai situācijai.

SMS kredīts internetā – iespēja atbildīgiem kredītņēmējiem

Atrie SMS krediti ir salīdzinoši vienkārši pieejams risinājums, kas var noderēt dažādās steidzamās situācijās. Taču, neskatoties uz ērto pieejamību, tā tomēr ir arī atbildība. Pirms aizņemies, pārliecinies, ka spēsi aizdevumu atmaksāt līgumā noteiktajā laikā. Tāpat arī rūpīgi izvērtē nepieciešamo summu un aizņemies tikai tik, cik nepieciešams.

Pirms piesakies aizdevumam, izvērtē ne vien savu maksātspēju, bet arī atbilstību aizdevēja noteiktajām prasībām. Smskrediti, gluži tāpat kā citi ātrie aizdevumi, tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar pozitīvu kredītvēsturi un stabiliem ienākumiem. Būtisks faktors ir arī vecuma ierobežojums – tas pie dažādiem aizdevējiem ir atšķirīgs.

Kā pieteikties SMS kredītam?

Kā jau minēts – SMS kredīts pieejams sākot no otrās aizņemšanās reizes. Ja aizdevumu pie konkrētā aizdevēja noformē pirmo reizi, vispirms reģistrējies tā interneta vietnē un uz norādīto bankas kontu pārskaiti 0,01 eiro. Pēc veiksmīgas reģistrācijas gaidi atbildi par kredīta piešķiršanu. Ja tas ir pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz. Ja vēlēsies aizņemties atkārtoti, to varēsi izdarīt, apmeklējot savu reģistrācijas laikā izveidoto profilu. Turpat iespējams uzzināt arī visu informāciju par aktuālajām kredītsaistībām, īpašajiem piedāvājumiem, iespēju noformēt SMS kredītu u.c. Ja ir vēlme noformēt SMS kredītu, uz aizdevēja norādīto telefona numuru jānosūta īsziņa, tajā minot visu nepieciešamo informāciju. Var pieteikties aizdevumiem internetā un SMS kredit 24 stundas diennaktī, taču pieteikuma izskatīšana notiek aizdevēja darba laikā. Ja nauda vajadzīga pēc iespējas ātrāk, noteikti iepazīsties gan ar kredītdevēja darba laiku, gan informāciju par naudas pārskaitījumiem.

Ja grasies noformēt SMS kredītu, pārliecinies, kāda ir maksa par nosūtīto īsziņu – bieži vien tas ir maksas pakalpojums.

Cik drošs ir SMS kredīts?

Kredits SMS ir viena no ērtākajām iespējām, kā tikt pie nepieciešamās naudas summas, taču, skatoties no datu aizsardzības viedokļa, tas nav pats drošākais risinājums. Ja izmanto SMS kredīta sniegtās iespējas, noteikti vienmēr izdzēs visas nosūtītās pieprasījuma  īsziņas un telefonā neglabā paroles un citus svarīgos datus, kas var tikt izmantoti ļaunprātīgos nolūkos.

Ja vēlies justies droši par sevi un savām finansēm, ja vien iespējams, kredītu noformē internetā – SMS kredīti internetā noformējami bez maksas, turklāt to noformēšana neaizņem daudz laika. Kredīta noformēšanu ar SMS starpniecību atstāj tikai tām reizēm, kad nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu.

KreditsPlus piedāvājums

Ja nepieciešams aizdevums, vērts ieskatīties arī KreditsPlus piedāvājumā. Domājot par dažādajām klientu vajadzībām, piedāvājam kredītlīniju ar maksimālo kredītlimitu līdz 2000 eiro. Tas var būt risinājums dažādās situācijās – gan tad, ja nepieciešamā summa ir neliela, gan arī tad, ja kredīts vajadzīgs lielāku ieceru īstenošanai. Izvēlies vēlamo kredītlimita apmēru, aizpildi pieteikumu un gaidi lēmumu par kredītlimita piešķiršanu. Kredītlimita ietvaros vari izņemt visu summu uzreiz vai arī pa daļām. Maksājumus jāveic tikai par to summu, kas ir izmantota – atmaksas termiņš atkarīgs no summas un ikmēneša maksājuma apmēra.  Turklāt – papildu summai vari pieteikties arī tad, ja iepriekšējā vēl nav pilnībā atmaksāta.

KreditsPlus aizdevums pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 65 gadiem. Būtisks faktors ir arī atbilstošs ienākumu līmenis un pozitīva kredītvēsture. Ieskaties mūsu piedāvājumā, lai uzzinātu vairāk!

SMS kredīts internetā un citas aizņemšanās iespējas var kļūt par risinājumu dažādās situācijās, ja vien aizņemsies atbildīgi, izvērtējot gan kredīta nepieciešamību, gan savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.