Jautājumi

Kredītlīnija ir labs risinājums, ja nepieciešama nauda neatliekamiem lielākiem pirkumiem.Kredītlīnija ir beztermiņa aizdevuma veids, kuru Jūs varat izmantot uzreiz vai pakāpeniski - pa daļām.


Kredīta pieteikumus, tālruņa zvanus vai e-pastus izskatām darba dienās laikā no plkst. 9:00 līdz 20:00.


Sestdien un svētdien - 11:00-16:00
  • Esi vecumā no 21 – 65 gadiem;

  • Saņem oficiālus un regulārus ienākumus;

  • Esi deklarēts pastāvīgā dzīves vietā Latvijas Republikā;

  • Tev ir konts kādā no Latvijas bankām;

  • Tev ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.


Pēc veiksmīgas identifikācijas, kredītu izsniegšanas komisija ātri izskata pieteikumu.Pieteikumi tiek izskatīti darba laikā, lēmums tiek pieņemts dažās minūtēs.Lēmums tiks nosūtīts uz jūsu tālruni sms veidā.


Ja ir mainījies vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs un/vai e-pasts, no sava bankas konta jāpārskaita 0,01 EUR un maksājuma mērķi norādi „vārda, uzvārda, mobilā tālruņa numura un/vai e-pasta maiņa” un jauno vārdu, uzvārdu, mobilā tālruņa numuru un/vai e-pastu.

Piemērs:

E-pasta maiņa piemers[at]piemers.lv

Lai atjaunot savu ID un paroli, spied šeit.


Ja Tavs konta numurs ir SEB bankā, tad maksājumu saņemsim 15 minūšu laikā.Ja esi citas bankas klients, tad maksājumu saņemsim nākošajā darba dienā.


Jā, Jūs varat atmaksāt kredītu pirms norādrītā termiņa. 

Papildus kredīta summai vari pieteikties tad, ja tev ir piešķirts kredītlimits un neesi izmantojis visu tā summu.Minimālā summa, kuru var izņemt ir 50 €.


Ja Jūsu konts ir SEB bankā, Citadele bankā vai Swedbank kredīta naudu savā kontā saņemsiet 15 minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas.Ja Jūsu bankas konts atrodas citā bankā, tad nepieciešamā naudas summa būs kontā vienas darba dienas laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.


Nē, mēs neprasām ķīlas vai galvojumus!


Nosūti no sava jaunā konta uz Kreditsplus bankas kontu 0,01 €, maksājuma mērķī norādot: KONTA NUMURA MAIŅA.


Kad būsi identificēts, saņemsi lietotāja ID uz tālruni, ko norādīji reģistrējoties.Savukārt, pagaidu paroli nosūtīsim uz Tavu e-pastu.


Izmantotā summa ir jāatmaksā pa daļām, katru mēnesi veicot minimālo maksājumu.Kopējais mēnešu skaits kredīta atmaksai ir atkarīgs no izmantotās summas un atkārtotas naudas izņemšanas.  • Ja esat parādnieku reģistros;

  • Jums ir sabojāta kredītvēsture;

  • Reģistrējoties esat norādījuši kļūdainus datus;

  • Ja esat jaunāks par 21 vai vecāks par 65 gadiem.Katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli. Dažos gadījumos piedāvājam mazāku aizņēmuma summu vai atsakām kreditēšanu, paturot tiesības nepaskaidrot lēmumu iemeslus.


Jebkurai situācijai ir risinājums - sazinies ar mūsu debitoru nodaļas speciālistu pa tālr.: 27746414.Mēs Tev palīdzēsim!


Atgādinājuma īsziņas un arī e-pasti tiek automātiski izsūtīti no sistēmas.Atgādinājumu izsūtīšanu nav iespējams apturēt arī tādos gadījumos, ja esat brīdinājis par kavējumu.